Ukrainian (UA)Russian (RU)English (USA)
Международная Общественная Организация Инвалидов

Свідоцтво Тані Тимофіюк про зимовий табір в Александріі

В січні цього року друзі мене запросили поїхати до християнського табору для людей з особливими потребами, який організовує - МГОІ "Я З ТОБОЮ". В таких таборах я раніше не була, тому уявлення «що там буде?» мала дуже слабке і трохи переживала. Але з першої хвилини, коли ми приїхали я була просто вражена тією атмосферою, яка панувала там. Вона була наповнена таким дружнім теплом і позитивом, які , напевно, побачити в нашому світі серед людей, яких ти бачиш вперше, майже нереально. І ця атмосфера добра і любові тривала весь час в таборі.

Пам'ятаю, в перший день мені все здавалось незвичним і новим, багато незнайомих людей, але вже за декілька днів, ці незнамці ставали добрими знайомими , друзями. Але наскільки мене здивувала сама програма табору, вона була наскільки багатоманітна і цікава!

В ній було все , що можна було вмістити за той час перебування в таборі. Добрі і мудрі наставники, які не лише проводили уроки вивчення Божого Слова, але й знаходили підхід до кожної людини і допомагали не лише словом. Для мене великою духовною підтримкою стали ці уроки і , дійно, відкривалися такі істини, що раніше не помічала, які дали відповідь на деякі з моїх внутрішніх запитань.

Прогулянки на свіжому повітрі, коли на вкруги все в снігу, серед ялинок - це просто казково. І хоча багатьом людям це було складно, помічники робили все для того, щоб це було можливо і весело. Наскільки такі прогулянки є важливими, коли змога просто вийти на подвір’я є далеко не у всіх і досить проблематичним. Тому, звичайно, для багатьох це стало велеким задоволенням.

Вечори в таборі були взагалі насищені: уроки рукоділля; сценки у яких грали ми (люди з обмеженими можливостями)- було також новим і цікавим; а ігри і конкурси - це взагалі щось прямо неймовірне! Я такого в житті не бачила, щоб можна було на візочкак грати в такі рухливі ігри, було настільки весело і просто! І ляльковий театр, який я вперше бачила - дуже сподобався! І головне, що відчуваєш себе не як людина з обмеженими можливостями, а як особистість, яка є на рівні з іншими. Просто прекрасна команда і наставників, і організаторів, і помічників табору, дуже добрі, веселі і щирі! Я дуже рада була познайомитися і перебувати разом.

Вражень багато і всі, напевно, складно написати і описати, я вдячна Богу , що є такі заходи в нас. Адже, перебуваючи в своїх домівках люди з особливими потребами , навіть, маючи особистий потенціал і таланти закладені в них просто не мають можливості проявити їх. І, на жаль, в нашій державі мало передбачені такі умови , які сприяють розвитку і становленню особистості людини, яка має проблеми зі здоров’ям.

Тому для людей з обмеженими фізичними можливостями просто необхідні такі заходи, і це не лише можливість поспілкуватися, вибратися із своїх "чотирьох стін", але й можливість відкрити себе, свої таланти, та головне отримати дуже велику духовну підтримку, яка просто необхідна для подолання труднощів. Я думаю, що такі табори залишають дуже яскраві , радісні, і часто просто необхідні для життя, моменти в кожного, хто хоч раз там перебував. А ,можливо, для когось, це буде саме тією можливістю, яка змінить життя і зробить його радіснішим і наповненішим!

Щиро дякую всим Вам, хто подарував цей чудовий час, для кожного з нас!

Нехай Бог Вас рясно поблагословить!

 

Тимофіюк Татьяна

ФОТО із табору

 

 

You have no rights to post comments

Поиск

Новости

ПОМОЧЬ

Чего не хватает в наших лагерях?
 
Как дальше развивать сайт?
 

Онлайн статистика

Xmap

ИИСУС   ЛЮБИТ   ТЕБЯ!      УЗНАЙ   ПОЧЕМУ?

© 2008-2013 Международная Общественная Организация Инвалидов "Я с Тобой". Все права защищены.